Matematyka nie jest trudna, tylko w wielu przypadkach jest źle uczona – w naszym Ośrodku Edukacji w Warszawie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ podczas naszych intensywnych kursów przygotowawczych do matury z matematyki, pomogliśmy już wielu uczniom. Przygotowanie do matury z matematyki jest możliwe nawet dla humanistów. Jeżeli również masz problemy z matematyką, zgłoś się do nas – pomożemy ci!

Matura z matematyki
Przez wiele lat na egzaminach maturalnych matematyka nie była przedmiotem obowiązkowym. Zdawali ją tylko ci uczniowie, którzy zadeklarowali taką chęć. Od 2010 roku z kolei matura z matematyki jest już obowiązkowa – to w tym roku do jej napisania zasiedli wszyscy maturzyści. Obecnie jest ona prowadzona na dwóch poziomach – podstawowym i rozszerzonym. Matura z matematyki stała się dużym problemem dla humanistów, którzy dotychczas nie musieli do niej przystępować. Właśnie dlatego zapewniamy intensywne przygotowanie do matury. Oczywiście, nie oferujemy ich tylko i wyłącznie dla humanistów, ale dla każdego, kto chciałby napisać egzamin dojrzałości na jak najlepszą ocenę.

Matematyka z nami nie jest trudna!
W prowadzonym przez nas Ośrodku Edukacji gwarantujemy przygotowanie do matury z matematyki dla uczniów, w tym również dla maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nasze zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli, w tym egzaminatorów współpracujących z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Stosujemy specjalne metody nauczania matematyki, które opieramy na autorskim programie oraz aktualnych wymaganiach programowych dotyczących matematyki. Bazujemy również w przypadku przygotowań do matury na arkuszach maturalnych z lat poprzednich, które wspólnie przerabiamy z naszymi kursantami. Do każdego z naszych kursantów podchodzimy indywidualnie, dlatego nauka z nami jest skuteczna i daje mierzalne efekty w postaci wysokiego wyniku na maturze.

Matematyka to krok w przyszłość
Zdanie matury z bardzo dobrymi ocenami otwiera bardzo wiele drzwi – dzięki niej można dostać się łatwiej na przyszłościowe studia, po których będzie można otrzymać kapitalnie płatną pracę. Zainwestowanie w korepetycje z matematyki już w związku z tym teraz jest perspektywicznym rozwiązaniem. Zdajemy sobie z tego sprawę i uczymy profesjonalnie, żeby nasi kursanci nie mieli problemów z egzaminem dojrzałości i dostaniem się na dobre kierunki studiów na prestiżowych uczelniach.

Jeżeli matematyka sprawia ci problemy, zapisz się do nas na korepetycje – nasi nauczyciele wytłumaczą ci wszystkie jej tajniki, a ty będziesz móc zdawać sprawdziany i egzaminy z najlepszymi ocenami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!