Kursy maturalne

Kursy i korepetycje maturalne

Matura jest najważniejszym egzaminem prowadzącym w dorosłość – to właśnie ona decyduje o dalszej edukacji. Zdana na wysokim poziomie pozwala na pójście na wymarzone studia. Dlatego jeżeli egzamin dojrzałości czeka już w tym roku, warto zabrać się do pracy pod okiem wyspecjalizowanej kadry. Dla tych, którzy chcą uzyskać same najlepsze wyniki, przygotowaliśmy kursy maturalne w naszym Ośrodku Edukacji Warszawa.

Przygotowuj się do matury z nami!
Prowadzone przez nas korepetycje maturalne przeznaczone są dla każdego maturzysty. Na kursy w tym roku zapraszamy przede wszystkim:

  • maturzystów tegorocznych
  • maturzystów przyszłorocznych
  • maturzystów z egzaminem maturalnym na nowych zasadach i z lat ubiegłych, którzy chcą poprawić swoje wyniki
  • kandydatów na studia posiadających starą maturę, którzy chcą zdawać egzaminy maturalne na zasadach komplementarnych z nową maturą

 

Kompetentna kadra
W naszym Ośrodku Edukacji kursy przygotowawcze do matury prowadzone są tylko przez dyplomowanych nauczycieli, również mających funkcję egzaminatorów i współpracujących z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Zajęcia prowadzone są z użyciem metod aktywizujących, bazujących na naszych autorskich programach, które są zgodne z podstawą programową i standardami związanymi z wymaganiami egzaminacyjnymi. Nauka na formę wykładów, warsztatów, ćwiczeń oraz pracy domowej kursanta, obejmują wspólne rozwiązywanie arkuszy maturalnych i sprawdziany. Kursanci otrzymują również potrzebne materiały do nauki.

Kiedy rozpoczynamy?
Standardowe kursy maturalne mają miejsce od września do kwietnia – są prowadzone na poziomie podstawowym i zaawansowanym zależnie od wyboru kursanta. W tym czasie nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do matury. Te kilka miesięcy to całkowicie wystarczający czas, żeby powtórzyć znany już materiał, pozyskać nową wiedzę i ugruntować ją, by zdanie matury nie było trudne.

Dla tych, którzy potrzebują pomocy niedługo przed maturą, przygotowaliśmy intensywne kursy maturalne. Nasze intensywne kursy przygotowujące rozpoczynają się od lutego. Prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają po 2 godziny. Łączny czas kursu to 60 godzin. W tym czasie przerabiamy kompleksowo materiały do matury, dlatego będziesz mieć pewność, że twoja wiedza będzie uzupełniona i świeża.

Zainwestuj w swoją przyszłość!
Nasze kursy maturalne to najlepszy wybór, gdy chcesz skutecznie zdać maturę i dostać się na wymarzone studia. Dzięki specjalnym metodom nauczania, a także indywidualnemu podejściu do każdego kursanta w małych grupach jesteśmy w stanie zapewnić naukę na najwyższym poziomie, która jest najlepszą inwestycją w przyszłość.

Zapraszamy już teraz na nasze kursy maturalne – dzięki nam zdasz maturę bez problemu!

Po więcej informacji odsyłamy do naszego sekretariatu pod warszawskim numerem telefonu 6727518.

444