Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na intensywny kurs języka angielskiego prowadzony przez SK Szybkie Kursy Warszawa. Pozwoli to Państwu na zdobycie podstaw języka angielskiego w rekordowo szybkim czasie, które umożliwią skuteczne porozumiewania się w pracy oraz w życiu prywatnym. Proponowany przez nas kurs języka angielskiego jest adresowany do osób indywidualnych oraz firm chcących pomóc swoim pracownikom uzupełnić bądź posiąść wiedzę z tego języka. Nasze kursy są przeznaczone w szczególności dla tych osób, które aktualnie pracują – mamy zawsze dogodne terminy zajęć, a dzięki temu, że są one realizowane w niewielkich grupach, mogą być indywidualnie dobrane do możliwości i potrzeb kursantów. Nasz przyspieszony kurs angielskiego daje zauważalne efekty już w 3 miesiące – zapraszamy do zapisania się już teraz!

Język angielski intensywny

Powadzone w naszym ośrodku kursy języka angielskiego są przeznaczone dla osób, które nie znają języka lub w przeszłości uczestniczyły w kursach językowych, jednak z różnych względów chciałyby rozpocząć je od początku i zdobyć niezbędne umiejętności językowe. Program nauczania jest starannie dopracowany przez specjalistów w dziedzinie dydaktyki języków obcych, aby odpowiadał potrzebom kursantów i dawał im szeroką wiedzę – niezbędne słownictwo bazowe, elementy gramatyki, zdolności rozumienia oraz formułowania wypowiedzi. Udostępniamy niezbędne materiały przeznaczone do nauki, dlatego nie muszą Państwo dodatkowo płacić za książki i inne pomoce do języka angielskiego. Szybki kurs języka angielskiego Warszawa to gwarancja skuteczności również przez to, że prowadzą go lektorzy posiadający bardzo duże doświadczenia w efektywnym przekazywaniu wiedzy. Lektorzy przygotowują również do różnych stopni egzaminów wewnętrznych i zewnętrznych.

Zajęcia w małych grupach

Prowadzimy zajęcia językowe w niewielkich grupach od 2 do 6 osób, ponieważ to wtedy skuteczność zdobywania umiejętności językowych jest najlepsza. Dodatkowo mała liczba kursantów w grupie sprzyja szybszej nauce – nasz nauczyciel może poświęcić wtedy więcej czasu na pojedynczego kursanta. Dodatkowo wyróżnia nas miła i bezstresowa atmosfera podczas kursu. Zajęcia prowadzone są w systemie 2×2 godziny tygodniowo, dlatego mogą Państwo łatwiej dopasować ich godziny do swojego harmonogramu – to także dobra opcja dla tych, którzy pracują i nie mają zbyt wiele czasu na chodzenie na lekcje języków obcych. Prowadzimy również zajęcia indywidualne na każdym poziomie. Odbywają się one w odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych. Dla grup skierowanych przez firmy jest możliwość prowadzenia zajęć w innym miejscu niż proponowane przez nas.

Istnieje możliwość dopasowania terminów zajęć do potrzeb słuchacza ponieważ odbywają się one w różnych dniach tygodnia.

 

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Powodów jest wiele. Pierwszym z nich jest fakt, że język angielski jest urzędowym językiem w 60 krajach świata oraz ONZ, EU. Oprócz tego, ze względu na jego popularność, nauczany jest w praktycznie wszystkich krajach rozwiniętych i można się nim porozumieć praktycznie na całym świecie. Szacuje się że posługuje się nim około 750 mln ludzi, z czego około 400 przypada na tych, którzy posługują się angielskim jako językiem rodzimym. Nieoficjalnie uchodzi on za język międzynarodowy. Właśnie poprzez jego popularność, umiejętność posługiwania się językiem angielskim daje możliwość swobodnego podróżowania po praktycznie wszystkich krajach świata, wypoczywać, poznawać inne kultury, kulinaria oraz sztukę.

Po drugie, jeśli jesteś studentem lub planujesz rozpocząć naukę na uczelni wyższej, posługując się językiem angielskim, możesz bezpośrednio ubiegać się o dyplom uczelni w Anglii czy USA (każdego roku uczelnie angielskojęzyczne przyjmują setki tysięcy studentów) lub wziąć udział w programie wymiany studentów. Możesz przez to starać się zdobyć stypendium przydzielane przez kraj, w którym się uczysz. Dodatkowo możesz w Polsce rozpocząć studia dwujęzyczne i zdobyć dyplom angielsko-polski. To zdecydowanie podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe.

Po trzecie wiele firm z kapitałem z krajów anglosaskich na dobre zadomowiło się na naszym, krajowym rynku. Począwszy od średnich firm aż po wielkie międzynarodowe korporacje, wszystkie z nich otwierają w Polsce swoje nowe oddziały lub przenoszą swoje placówki z innych krajów. Dlatego też zdecydowanie warto intensywnie uczyć się angielskiego, dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse zatrudnienia a posiadając już etat, wzrosną Twoje szanse na awans i podwyżkę.