Liceum eksternistyczne
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty liceum eksternistycznego w naszym ośrodku edukacyjnym SK Szybkie Kursy. Dzięki nam mogą Państwo szybko zdać maturę z zakresu liceum ogólnokształcącego – to tylko 1 rok!

 

Zdobądź maturę w rok!

Nasze kursy są skierowane do tych osób, które chciałyby szybko zakończyć szkołę średnią przerwaną z określonych powodów lub też nie rozpoczętą w ogóle. Dzięki temu, że kursy są prowadzone w szybkim tempie, maturę można otrzymać w o trzy razy krótszym czasie niż standardowa nauka w liceum.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że licea eksternistyczne są często jedynym rozwiązaniem dla tych osób, które już pracują i nie mogą podjąć nauki w zwykłym trybie. Właśnie dlatego dajemy możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy do zdania na początku egzaminów eksternistycznych z wszystkich przedmiotów oraz uzyskania świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego, a następnie do przystąpienia do egzaminu maturalnego. Przypominamy, że świadectwo uzyskanie w trybie eksternistycznym ma równorzędną wartość do świadectwa uzyskanego po zakończeniu liceum trzyletniego.

Do nauki i egzaminów eksternistycznych mogą przystąpić te osoby, które są pełnoletnie i nie mogą uczęszczać na zajęcia z uczniami szkół młodzieżowych oraz szkół przeznaczonych dla uczniów dorosłych. Do przyjęcia na kurs potrzebne jest świadectwo zakończenia szkoły podstawowej ośmioletniej lub gimnazjum.

 

Wygodny tryb nauki

Lekcje odbywają się jako zaoczne, dlatego są wygodne dla tych osób, które aktualnie pracują i nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe zajęcia w środku tygodnia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z doświadczeniem w realizacji programów nauczania w trybie eksternistycznym, dlatego są one tak dopracowane, aby przekazać niezbędną wiedzę do przystąpienia do egzaminów. Nasze autorskie programy pomogły już wielu naszym kursantom w pozytywnym zaliczeniu egzaminu dojrzałości i dzięki nam mogą Państwo przystąpić do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.